SPŠ Jihlava arrow Aktuality arrow Právě se děje
Právě se děje
CNC frézka - dlouhodobá maturitní práce Tisk

Vojtěch Štěpánek, žák třídy TL4, si pro dlouhodobou maturitní práci vybral téma "CNC frézka za co nejnižší náklady". Téma zpracoval nejen teoreticky, ale frézku i vyrobil. Po obhajobě práce ji zájemcům předvedl v učebně CNC (odtud jsou fotografie).

Vojta je s touto frézkou přihlášen na konferenci STRETECH v Praze, kde bude svou práci prezentovat 12. 6. 2013. Přejeme mu úspěch a budeme držet palce.

kliknutím lze zvětšit...
CNC frézka s autorem

 
Úspěch v krajském kole Matematické olympiády Tisk

Žák prvního ročníku naší SPŠ Tomáš Kuchař (IT1B) dosáhl velkého úspěchu v krajském kole Matematické olympiády. V konkurenci 39 žáků gymnázií se jako jediný žák průmyslové školy umístil na krásném třetím místě.

Tomášovi gratulujeme a přejeme hodně studijních úspěchů.

 
Společná maturita na SPŠ opět úspěšnější Tisk

I když se po loňských výsledcích možná zdálo, že další zlepšení už není moc reálné, letošní výsledky předčily očekávání - všichni žáci, kteří skládali společnou ("státní")  část maturitní zkoušky, ve svých předmětech uspěli.

Blahopřejeme a věříme, že žáci podobné výsledky předvedou i v profilové ("školní") části maturitní zkoušky.

 
Podpořte našeho Demosthena Tisk

I vy můžete podpořit Karolínu Doležalovou na její cestě za úspěchem v celostátním kole soutěže Mladý Demosthenes. Pokud chcete, hlasujte pro ni na oficiálních stránkách soutěže. Uzávěrka hlasování je 15. května ve 12:00 hod.

Informaci o soutěži otiskly i Jihlavské Listy.

 
Pracovali jsme pro Emila Tisk

Ve čtvrtek 18. 4. 2013 se naše škola zapojila do akce nadačního fondu Emil, který pomáhá získávat finanční prostředky na vytvoření sportovního zázemí pro handicapované děti. Žáci a žákyně naší školy prodávali odznaky a přívěšky s Emilem a výtěžek bude vložen na nadační konto.

Image
Emilův fond
kliknutím lze zvětšit...
Emilovi spolupracovníci

 
Mladý Demosthenes podruhé Tisk

Nejsme školou pouze jednostranně zaměřených techniků, dokážeme se prosadit i v jiných oblastech!

Dokladem toho je velký úspěch Karolíny Doležalové ze třídy SA1, která zvítězila v korespondenčním krajském kole soutěže Mladý Demosthenes a postupuje do celostátního kola. Pokud vás zajímá, s kterými hvězdami českého moderátorského nebe se setkala na povinném soustředění, co se od nich dozvěděla a jak se ve finále umístila, sledujte i nadále naše stránky. 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 55 - 60 z 244
© 2020 sps
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.