SPŠ Jihlava arrow Aktuality
Aktuality
Lyžařské kurzy 2014 Tisk

Letošní mírná zima zimním sportům nepřeje - bez umělého zasněžování si moc nezalyžujete. První letošní lyžařský kurz naší školy (začátkem ledna) vyšel jen tak tak, následující týden už se v Rokytnici vleky zastavily. Druhý kurz byl kvůli nedostatku sněhu odložen na pozdější dobu (plánovaný termín je březen) a minulý týden proběhl třetí (vlastně druhý) kurz. Sněhu bylo tak akorát, aby se slušně lyžovalo...

kliknutím lze zvětšit...
běžkaři

 
Okresní kolo jazykové soutěže v ANJ Tisk

Dne 14. 2. 2014 se konala v DDM Jihlava soutěž v anglické konverzaci. Mezi čtrnácti soutěžícími byli i naši žáci. Matěj Zeman (S2A) obsadil 7. místo a Tuguldur Bayarsuren (S1A) skončil na 9. místě. Oba „strojaři“ důstojně reprezentovali naši školu a protože to byla jejich první účast v okresním kole, věříme, že se jim bude dařit i v následujících letech a jejich výkony budou lepší a lepší.

 
I technik může výborně ovládat mateřský jazyk… Tisk

V pátek 7. února 2014 se v DDM Jihlava konalo okresní kolo Olympiády v českém jazyce. Naši školu vzorně reprezentoval Marek Chlubna ze třídy IT3A. Okresního kola se zúčastnilo 18 soutěžících, Marek byl PÁTÝ!!! Lepšího umístění než on dosáhli pouze žáci gymnázií.

Blahopřejeme! 

 
Návštěva Horáckého divadla Tisk

Každý rok navštěvují studenti naší školy představení v Horáckém divadle. Letos jsme zhlédli tragédii Williama Shakespeara Hamlet. Původně jsme návštěvu plánovali na prosinec, ale z důvodu nemoci herečky Terezy Otavové jsme termín přesunuli na leden, na den předávání pololetního vysvědčení. Velmi příjemný kulturní zážitek důstojně ukončil první a zahájil druhé pololetí. 

 
Školní kolo Olympiády z českého jazyka Tisk

V lednu 2014 se na naší škole konalo školní kolo OČJ. Žáci v rámci soutěže plnili gramatické a stylistické úkoly, vypracovali sloh na téma Dospělost začíná, když...

Výsledky školního kola jsou následující: 
na 1. místě se umístil Marek Chlubna (IT3A), na 2. místě Aneta Dufková (IT1A) a na 3. místě Michal Tecl (SA1).

V oblastním kole, které se koná 7. února 2014 v DDM Jihlava, naši školu bude reprezentovat Marek Chlubna. 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 21 - 25 z 244
© 2020 sps
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.