SPŠ Jihlava arrow Aktuality
Aktuality
Recyklohraní pokračuje - a má příjemné výsledky Tisk

Také letos zůstává naše škola zapojená do projektu Recyklohraní. Nejaktivnější školy ve školním roce 2008/2009 byly odměněny bonusovými body. Naše škola odevzdala 12 kg použitých baterií, 22 kg drobných elektrozařízení, 460 kg velkého elektrozařízení, aktivně se zúčastnila 8 úkolů z 9 zadaných a proto získala celkem 1 000 bonusových bodů. Protože nás v tomto projektu zastupovala třída ST1 (současná ST2), za získané body si její žáci vybrali v katalogu odměn stolní fotbal, který již mají ve třídě.

Děkujeme zúčastněným a jejich pokračovatelům přejeme podobný úspěch.

 ImageImage

 

 
VEKTOR je opět zde Tisk

Ve čtvrtek 15.11.2009 se první ročníky naší školy zapojily do každoročního testování. Využíváme testy VEKTOR od firmy Scio. Výsledky testů dají žákům představu, jak na tom se svými vědomostmi a studijními předpoklady jsou. A na konci studia, ve čtvrtém ročníku (naši čtvrťáci mají své letošní testy už za sebou), pomocí nich zjistí, jak jsou na tom aktuálně v předmaturitním období.

ImageImage 

 
ČVUT na návštěvě u nás Tisk

14.11.2009 u nás rozložila své informační stánky pražská ČVUT. Jejich nabídka vysokoškolských studijních oborů koresponduje se zaměřením naší školy, tak není divu, že zájemců o informace bylo dost. Až byl problém projít okolo...

ImageImageImage

 
Proškolili nás záchranáři Tisk

Každý z nás se může dostat do situace, kdy někomu půjde o život. Proto na naši školu každoročně přichází záchranáři, kteří naše žáky seznámí se způsoby záchrany lidského života, tzv. předlékařské první pomoci. 

Přednášek se postupně zúčastnili všichni žáci druhého ročníku. Každý žák si mohl vyzkoušet na figuríně, jak provést nepřímou masáž srdce a umělé dýchání. Někteří zúčastnění konstatovali, že je to fyzicky namáhavé.

ImageImage 

 
Hezké počasí přeje tělesné výchově Tisk

Letošní hezké podzimní počasí přeje tělesné výchově - sportuje se venku za příjemných teplot. Hrajeme třeba softball, běháme přes překážky a hlavně si to užíváme.

Aktuální změna: Počasí nám asi dělá naschvály - teď abychom hledali sněžnice a lyže...

Image
přes překážky
Image
hlavně se trefit...

 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Následující > Konec >>

Výsledky 206 - 210 z 244
© 2020 sps
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.