SPŠ Jihlava arrow Aktuality
Aktuality
Rekonstrukce elektroinstalace Tisk

Na závěr školního roku a na prázdniny je pro dvě patra v budově A naplánována rekonstrukce elektroinstalace. Protože se týká i učeben, je nyní více než kdy jindy nutné sledovat suplování - přesuny výuky z učebny do učebny jsou běžnou záležitostí.

S rekonstrukcí souvisí i dočasné zhoršení podmínek pro pobyt a práci ve škole - hlučnost a prašnost narostly. Snažíme se tyto nežádoucí jevy omezit, rekonstrukce zatím probíhá v prostorách, které jsou "stranou", ale zcela jim zabránit nelze.

Pokud vše proběhne, jak má, bude na začátku září zrekonstrouvána podstatná část budovy A.

ImageImageImage 

 

 
Po maturitě - aneb ukončování studia na SPŠ Tisk

Po třech týdnech ústních maturitních zkoušek jsou maturity za námi. Denně jsou studentům sdělovány výsledky, po úspěšném složení všech částí maturitní zkoušky opouští naši školu noví absolventi. Slavnostní předávání maturitních vysvědčení probíhá v historické obřadní síni jihlavské radnice.

Absolventům blahopřejeme a přejeme jim, ať si tento úspěch užijí. Přidáváme přání štěstí v životě i případném dalším studiu. A někdy nashledanou...

ImageImageImage

 
Učebny mechatroniky Tisk

S přispěním dotací od kraje Vysočina byly minulý týden na naší škole zprovozněny a slavnostně uvedeny do provozu nové učebny mechatroniky. Mají moderní vybavení - jak pro samotnou mechatroniku, tak pro podporu výuky.

O učebnách vyšel článek v Jihlavském deníku.

 
Anketa k volbám do EU Tisk

Dvacet studentů naší školy se ve středu 27.5.2009 zúčastnilo ankety, iniciované učiteli z průmyslové školy v Kasselu v SRN. Jedná se o sociologický průzkum k volbám do EU, zkoumá vztah studentů k Evropě, EU a také k jejich vlasti. Výsledky ankety budou porovnány s anketami studentů ve Švédsku a Německu a budou zveřejněny ve vysílání regionální televize v Kasselu.

Hladký průběh testování a jazykovou oporu zajistili ing. J. Šedo a PhDr. A. Přesličková.

Image 

 
Závěr studia - ústní část maturit Tisk

V pondělí 25. května 2009 byla zahájena ústní část maturitních zkoušek - samotný závěr studia na SPŠ Jihlava. Tato část bude probíhat tři následující týdny - tento týden zkoušku absolvují třídy PS4A a A4, příští týden je nahradí PS4B a ST4 a jako poslední přijde na řadu TL4.

Přejeme maturujícím šťasnou ruku, klidnou mysl a dobré výsledky.

ImageImageImage
 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Následující > Konec >>

Výsledky 216 - 220 z 244
© 2020 sps
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.