SPŠ Jihlava arrow Aktuality
Aktuality
IMAGINE - využití energií v evropských městech Tisk

8. 4. se třídy PS2A, PS2B a ST1 v rámci výuky ekologie zúčastnily výstavy IMAGINE. Jedná se o putovní výstavu, která představuje perspektivy využívání energií v evropských městech. Kampaň asociace Energie-Cités na příkladu šestnácti světových měst osvětluje principy udržitelného rozvoje se zaměřením na oblast energetiky a předcházení negativních klimatických změn.

ImageImage

 
Ještě jednou Recyklohraní Tisk

Recyklohraní pořád ještě probíhá - a žáci z ST1 pro něj vytvořili počítačovou prezentaci ve formátu PowerPoint. Koukněte se na ni, dozvíte se, jak naše škola recykluje a možná i něco pro vás nového.

Prezentace - Recyklohraní

 
Okresní kolo soutěže v anglickém jazyce Tisk

Dne 17. 2. 2009 se v Domě dětí a mládeže v Jihlavě konalo okresní kolo soutěže v anglickém jazyce. Konverace se zúčastnilo celkem 18 středoškoláků z celého okresu. Nechyběli ani naši studenti Pavel Mašek (obsadil 12.místo) a Tomáš Dvořák (13. místo).

Za výsledky a výkony, které podali, je chválíme a přejeme jim mnoho dalších úspěchů - nejen v anglickém jazyce.


 
Českoslovenští letci v boji proti fašismu - výstava Tisk
Ve dnech 16., 18. a 19. února 2009 se studenti tříd ST1, SE1 a TL2 zúčastnili výstavy s názvem Českoslovenští letci v boji proti fašismu, která se konala v prostorách Vyšší policejní školy Ministerstva vnitra na Heulose.
Studenti nejprve zhlédli krátký film o našich dějinách ve 30. a 40. letech, poté si prohlédli vnitřní prostory objektu a nakonec si se zájmem prohlíželi expozici věnovanou československému letectvu.


 
Soutěž JuniorErb Tisk
Mladí lidé se aktivně zapojují do správy věcí veřejných

Soutěž JuniorErb v roce 2009 proběhne již podruhé. Její koncept volně navazuje na několik úspěšných a dlouhodobých projektů, které v mnoha případech přesahují rámec České republiky – aktivitu Junior Internet (www.juniorinternet.cz), jež se stala odrazovým můstkem pro řadu mladých lidí věnujících se aktivně internetu, stále populárnější soutěž Zlatý Erb (www.zlatyerb.cz), která hodnotí nejlepší webové stránky a elektronické služby měst, obcí a krajů, a konferenci Internet ve státní správě a samosprávě (http://www.isss.cz/) – prestižní mezinárodní akci a platformu, na níž si politici, zástupci veřejné správy, odborníci a dodavatelé moderních technologií a služeb každoročně vyměňují zkušenosti a diskutují o dalším rozvoji informatizace veřejné správy v České republice, visegrádském regionu i dalších evropských zemích.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Následující > Konec >>

Výsledky 231 - 235 z 244
© 2020 sps
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.