SPŠ Jihlava arrow Aktuality
Aktuality
Konverzační soutěž v ANJ Tisk

Dne 29. ledna 2014 proběhlo na naší škole školní kolo konverzační soutěže v angličtině.

Porotu ve složení Z. Polodnová, A. Škrabánková a H. Krásenská čekal nelehký úkol: vybrat reprezentanty do okresního kola - důstojné nástupce velmi úspěšných zástupců školy z minulých let T. Ženčáka a V. Doležala.

Soutěž skončila následovně: Do okresního kola postupují Tuguldur Bayarsuren (S1A) a Matěj Zeman (S2A), na 3. místě skončila jediná dívka mezi 13 statečnými – Aneta Dufková (IT1A).

 
Mladý Demosthenes - školní kolo Tisk

Ve středu 15. ledna 2014 se u nás konalo školní kolo soutěže Mladý Demosthenes. V kategorii 3 (žáci prvních a druhých ročníků SŠ) zvítězila stejně jako loni Karolína Doležalová. V minulém roce naši školu reprezentovala výborně, postoupila až do celostátního kola této soutěže. V kategorii 4 (žáci třetích a čtvrtých ročníků SŠ) se na prvním místě umístil Marek Juránek. Oba vítězové postoupili do regionálního kola soutěže.

Přejeme Karolíně a Markovi hodně úspěchů v dalších kolech soutěže a ostatním soutěžícím děkujeme za účast. Náš vzkaz pro ostatní žáky: nezoufejte, v příštím školním roce se soutěž bude opět konat a vítězi můžete být právě VY!

Podrobnější informace o soutěži najdete na jejích webových stránkách.

 

 
Cvičné semináře z matematiky Tisk

V sobotu 22. 2. 2014 (od 9:00), ve středu  5. 3. 2014 (od 16:00) a v sobotu 29. 3. 2014 (od 9:00)  proběhnou v budově školy cvičné semináře z matematiky pro uchazeče o studium na SPŠ Jihlava. Na nich budou probrány vzorové a typové příklady. Zájemci jsou srdečně zváni.  

Chcete-li mít představu, jaké typy příkladů se používají v přijímacím řízení z matematiky, podívejte se na letošní vzorové příklady.

 
Vánoční příběh aneb Obrábění plastů Tisk

K vánoční atmosféře na škole přispělo v pátek 20. 12. 2013 naše divadelní sdružení Nebyl čas svou novou hrou, ve které podává netradiční pohled na biblické události kolem narození Ježíška. 

Představení se setkalo s velkým ohlasem. Děkujeme tímto našim divákům za jejich přízeň a přejeme jim, aby letošní dlouhé vánoční prázdniny prožili podle svých nejlepších představ. Také jim přejeme vše dobré do nového roku.

kliknutím lze zvětšit...
celá společnost
 

 

 
Emilovo vyúčtování Tisk

Na jaře letošního roku se naši žáci zapojili do akce nadačního fondu Emil (zpráva z dubna). Nyní nadační fond vystavil naší škole certifikát o vybrané částce s poděkováním studentům.

K poděkování dobrovolníkům se rádi připojujeme.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 26 - 30 z 244
© 2020 sps
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.