SPŠ Jihlava arrow Aktuality
Aktuality
Přehlídky škol Tisk

Každý podzim se SPŠ Jihlava účastní přehlídek středních škol v regionech Kraje Vysočina. I letos jste nás mohli navšívit v okresních městech (Jihlava, Pelhřimov, Havlíčkův Brod) ale i v jiných městech (Velké Meziříčí).

kliknutím lze zvětšit...
infostánek naší školy
kliknutím lze zvětšit...
ukázka z robotiky
 
Pokud jste nás nestihli navštívit na přehlídkách škol, nebo dáváte přednost seznámení se s objektem školy, připravujeme pro vás Dny otevřených dveří na naší SPŠ.
 
Logická olympiáda v krajském kole Tisk

Z našich tří reprezentantů v krajském kole Logické olympiády nejlépe uspěl Tomáš Kuchař z třídy IT2B - skončil na pátém místě, těsně za postupovými pozicemi (do republikového kola postupovali první tři). Ale i oba další (Jakub Sobotka a František Koumar) bojovali s přesilou gymnazistů statečně. Všem patří dík za reprezentaci naší školy!

 
Už nikdy život v totalitě! Tisk

To je hlavní myšlenka projektu Příběhy bezpráví, jehož devátého ročníku se zúčastnily pouze dvě jihlavské střední školy, kromě gymnázia i Střední průmyslová škola Jihlava.

V pátek 8. listopadu 2013 zhlédli žáci třídy S2A dokument Postavení mimo hru o osudech členů národního hokejového družstva, které dvakrát vyhrálo mistrovství světa, ale po roce 1950 byli jeho členové perzekuováni, poté následovala beseda se spisovatelkou Ludmilou Klukanovou.

Informaci o projektu Příběhy bezpráví otiskl i Jihlavský deník

kliknutm lze zvětšit...
paní Ludmila Klukanová

 
Logická olympiáda Tisk

Logická olympiáda je soutěž pro žáky středních škol, ve které si otestují svoji kreativitu a důvtip. Nerozhodují naučené vědomosti, ale schopnost uvažování a rozhodování.  21. 10. 2013 byla ukončena nominační kola, do kterých se zapojili i naši žáci. Jak dopadli? Dobře - do krajského kola postoupili hned tři a jsou to jediní zástupci jihlavských středních škol!

Kdo uspěl? Tomáš Kuchař ze třídy IT2B, Jakub Sobotka a František Koumar, oba z S2B. Blahopřejeme a do krajského kola, které proběhne 8. 11. 2013, přejeme hodně štěstí.

 
Technické vzdělání není v rozporu s literárním talentem Tisk

David Klíma ze třídy IT4B se zúčastnil literární soutěže Věda ve 21.století, kterou letos na jaře vyhlásilo jihlavské Muzeum Vysočiny u příležitosti Noci vědců 2013. Se svou povídkou Stvořitel se umístil na prvním místě. Srdečně blahopřejeme.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 36 - 40 z 244
© 2020 sps
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.