SPŠ Jihlava arrow Aktuality
Aktuality
Průmka hrála divadlo Tisk

V úterý 25. 6. 2013 se konala přímo na SPŠ Jihlava premiéra divadelního představení. Tímto představením byla volná adaptace libreta opery Prodaná nevěsta. Členové divadelního sdružení, které v současné době existuje na naší škole pod pracovním názvem Nebyl čas, se snažili svým spolužákům zpříjemnit konec školního roku a zároveň jim přiblížit dílo našeho hudebního velikána Bedřicha Smetany. Překvapili nejen svými hereckými výkony, ale i akrobatickými kousky.

Jaký bude další osud tohoto divadelního sdružení, uvidíme v září. 

kliknutím lze zvětšit...
herci v akci

 
Genius logicus 2013 Tisk

Žák IT1B Tomáš Kuchař úspěšně reprezentoval naši školu v soutěži Genius logicus. V republikovém žebříčku se umístil na 10. místě a v mezinárodním na 33. místě (v mezinárodním měřítku se porovnával se studenty z 8 zemí).

Děkujeme Tomášovi za vynikající reprezentaci školy.

kliknutím lze zvětšit...
certifikát

 
Kdo si hraje, i vyhrává Tisk

O úspěchu Václav Paclíka v soutěži Bezpečnost na internetu, jsme informovali v naší aktualitě. Jeho skvělý výsledek zaregistroval i náš partner, skupina ČEZ, a také informoval na svých stránkách.

Ještě jednou Václavovi blahopřejeme. Dal o sobě pořádně vědět.

screenshot stránek
screenshot stránek

 
Vojta Štěpánek na StreTech 2013 Tisk

Ve středu 12. 6. 2013 předváděl náš čerstvý velmi úspěšný absolvent Vojtěch Štěpánek ze třídy TL4 svoji CNC frézku (o jeho dlouhodobé maturitní práci jsme dříve informovali) na StreTech 2013 na ČVUT Praha. 

O jeho výrobek byl tak velký zájem, že nafotit frézku s autorem bylo téměř nemožné...

kliknutím lze zvětšit...
jeden výrobek :-)

 
Jaderná maturita 2013 Tisk

Ve dnech 15. - 17. 5. 2013 proběhla v Jaderné elektrárně Dukovany třídenní stáž nazvaná "Jaderná maturita", které se zúčastnili čtyři žáci naší školy ze třídy EL3: Tomáš Sochor, Václav Hubata-Vacek, Radek Tománek a Marek Dvořák. Stáž zahrnovala jak teoretické přednášky principů jednotlivých částí jaderné elektrárny v učebně, tak i její prohlídky v provozu s odborným výkladem. Jaderná maturita byla zakončena vědomostním testem, ve kterém se z naší školy nejlépe umístil Václav Hubata-Vacek. Účastníci jsou ještě pozváni společností ČEZ na psychotesty, které proběhnou v polovině června - tyto testy absolvují zaměstnanci jaderné elektrárny.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 50 z 244
© 2020 sps
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.