SPŠ Jihlava arrow Ze sportu
Ze sportu
Nohejbalový turnaj jihlavských škol Tisk

Na hřišti SUPŠ Jihlava se 7. 5. 2014 konal nohejbalový turnaj jihlavských středních škol za naší účasti. Ve skupině A byl boj o postup velmi vyrovnaný, o tom, že nebudeme ve finále, rozhodl jeden set. V utkánío třetí místo jsme následně po boji podlehli Trivisu 2:1 na sety.

Za naši školu kopali: Jakub Mandát (SA2), Filip Záboj, Josef Jírů a Tomáš Matějka (všichni SB2).

kliknutím lze zvětšit...
hrajeme

Republikový šplh Tisk

Ve dne 20 a 21. 3. 2014 proběhlo v Holešově republikové finále poháru AŠSK ve šplhu středních škol. Soutěže se účastnilo i družstvo naší školy ve složení Lukáš Fiala (ST4), Jiří Novák (ES3) a Sergej Kish (IT1A), které obsadilo celkově 10. místo. Nejlepším naším závodníkem byl Lukáš Fiala, který mezi jednotlivci obsadil 14. místo, když zvládl vyšplhat 4,5m lano ze sedu, bez přírazu, za 4,21 vteřiny.

Kliknutím lze zvětšit...
celé družstvo

Šplh na laně - krajská soutěž Tisk

Ve středu 19. 2. 2014 proběhlo krajské kolo ve šplhu na 4,5m laně, kde jednoznačně zvítězilo družstvo naší školy před druhým Trivisem a třetí SOŠ Nové Město na Moravě. Naši závodníci se naztratili ani v individuální soutěži za účasti 27 borců, kde s přehledem vyhrál Lukáš Fiala (ST4), 3. místo obsadil Jiří Novák (ES3) a na 7. místě byl Sergej Kish (IT1A).

Průmyslovácká laťka Tisk

Ve čtvrtek 6. 2. 2014 proběhla v prostorách naší tělocvičny tradiční Průmyslovácká laťka.

Celkovým vítězem se stal opět David Šutera z Dukly Praha výkonem 190 cm. Ze studentů naší školy se nejlépe vedlo Martinu Veselému (IT3A), který obsadil 3. místo mezi juniory výkonem 170 cm a Luboši Šťastnému (SA1), jenž vybojoval 2. místo mezi dorostenci výkonem 165 cm.

vítěz - David Šutera

Házená v okresním kole Tisk

Ve čtvrtek 28. 11. 2013 se ve sportovní hale v Dolní Cerekvi konalo okresní kolo soutěže středních škol v házené. SPŠ do turnaje postavila družstvo chlapců i dívek. Chlapci prohráli jen jednou a skončili celkově druzí. Děvčata bojovala statečně, ale soupeřky byly úspěšnější.