SPŠ Jihlava arrow Ze sportu
Ze sportu
Přespolní běh Tisk

Ve středu 25.9. proběhlo v Jihlavě okresní kolo soutěže v přespolním běhu středních škol. Družstva naší školy skončila shodně na 5. místě, v individuálním závodě si nejlépe vedl Dominik Frýba (IT2B) který vybojoval 2. místo a Adéla Mikinová  (IT1A), která obsadila 3. místo mezi dívkami.

Družstvo hochů startovalo ve složen: D. Frýba (IT2B), V. Procházka (SA2), D. Vítek (IT2A), M. Petrů a M. Karel (oba SA2), družstvo dívek vytvořily A. Mikinová, A. Dufková (obě IT1A), L. Wasserbauerová (IT2B), K. Doležalová (SA1).

kliknutím lze zvětšit...
družstvo dívek

 
Pohár Josefa Masopusta Tisk

V poněkud nefotbalovém počasí se 11. 4. 2013 uskutečnilo okresní kolo Poháru Josefa Masopusta. Naše reprezentace obsadila 3. místo, když v souboji o bronz porazila SŠT Jihlava 1:0.

kliknutím lze zvětšit...
v zápase...

 
Mistrovství ve šplhu Tisk

Ve dnech 3. a 4. 4. 2013 proběhlo v Příbrami mistrovství ČR středních škol ve šplhu na 4,5m laně, na které se probojovalo i družstvo naší školy. Tým ve složení L. Fiala (ST3), R. Pulicar, P. Zachariáš (oba ST4) a J. Novák (ES2) vybojovalo v silné konkurenci 11. místo. Zvítězili závodníci ze SPŠ Příbram před Gymnáziem Nová Paka a PSŠ Letohrad. V individuálním závodě si z našich nejlépe vedl Lukáš Fiala, který vybojoval 12. místo a jeho nejlepší výkon byl 4,05 s.

kliknutím lze zvětšit...
... a při soutěži

 
Krajské kolo v šachu Tisk

Ve středu 30.1.2013 proběhlo  v sále Krajského úřadu v Jihlavě za účasti osmi týmů krajské kolo Přeboru škol v šachu 2013. Naše družstvo ve složení Jána M. (EL4), Pazderka R. (ITA4), Zadina V. (IT1B) a Eis P. (IT1A) obsadilo 3. místo pouhého půl bodu za druhým Gymnáziem Třebíč. Vítězství získali šachisté z Gymnázia Jihlava.

kliknutím lze zvětšit...
naši při hře

 

 
Volejbalový okresní turnaj Tisk

Ve středu 30. 1. 2013 se ve sportovní hale u atletického stadionu uskutečnilo okresní kolo soutěže středních škol ve volejbale. Mezi šesti zúčastněnými družstvy to naše skončilo na pěkném druhém místě, když podlehlo jen vítězné SŠS Jihlava.

V turnaji za nás hráli: Plášil Ondřej (TL4), Žák Tomáš, Sláma Dominik (oba TL3), Staněk Ondřej, Veselý Michal (oba I3TB), Činčár Lukáš, Herman Aleš (oba IT3A), Hamara Vikto, Fic Jaroslav (oba IT2A), Herkner Petr a Ivan Daniel (oba IT1A).

kliknutím lze zvětšit...kliknutím lze zvětšit...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 11 - 15 z 60
© 2020 sps
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.