SPŠ Jihlava arrow Ze sportu
Ze sportu
Stolní tenis - okresní kolo Tisk

Ve čtvrtek 18. 10. 2012 proběhlo v Jihlavě okresní kolo soutěže středoškolských družstev ve stolním tenise. Zde uspěla družstva naší školy - dívčí tým ve složení Němečková M.a Němcová T. (obě TL3) skončil na 4. místě a družstvo chlapců s přehledem zvítězilo. Tým ve složení Havlík V. (IT4B), Škrdla D. (SB1), Bárt J. a Ondrák L. (oba IT1A) si tak zajistil účast v krajském finále, které se bude konat 9. 11. 2012 v Hrotovicích.

kliknutím lze zvětšit...
dívčí družstvo

 
Přespolní běh - krajské finále Tisk

Ve čtvrtek 11. 10. 2012 se ve Ždáru nad Sázavou konalo krajské finále v přespolním běhu, kde se neztratili ani závodníci naší školy. Naše družstvo nakonec obsadilo 3. místo, když z vítězství se radovali zcela bezkonkurenční bežci z gymnázia v Novém Městě na Moravě.

Naše družstva vytvořili: D. Frýba a L. Petrlík (oba ze třídy IT1B), J. Pospíšil a P. Hladík (oba z IT3A) a A. Novák (TL3). Děkujeme jim za reprezentaci!

kliknutím lze zvětšit...
družstvo SPŠ Jihlava

 
CORNY pohár v atletice 2012 Tisk

V úterý 25. 9. 2012 proběhlo na atletickém stadionu Na Stoupách krajské kolo CORNY poháru v atletice středních škol. Družstvo naší školy obsadilo 3. místo za vítěznou SŠS Jihlava a gymnáziem Nové M. n. Moravě.

Z našich reprezentantů dosáhli nejhodnotnějších výkonů Roman Mareš (IT3A) ve vrhu koulí a Michal Brychta (IT4B) ve skoku dalekém a sprintu na 100 m. Velmi dobré výkony předvedli i ostatní členové družstva: Dominik Alt, Radek Tonar, Martin Veselý, Dominik Sláma, Ondřej Kunkela, Adam Novák, Dominik Coufal, Pavel Jendrisek a Marcel Ferda.

kliknutím lze zvětšit...
Marcel Ferda

 
Nohejbalové klání středních škol Tisk
Dne 2. 5. 2012 se na SUPŠ v Jihlavě uskutečnila soutěž středních škol v nohejbale. Naše družstvo se umístilo na pěkném druhém místě.
 
Pořadí škol:
  1. SŠ technická
  2. SPŠ Jihlava
  3. SUPŠ
  4. SŠ stavební  
 Družstvo SPŠ vytvořili: Baloun Matyáš, Kadlec Vít, Veselý Tomáš a Ratkovský Lukáš.
 
Mistrovství ČR školních týmů středních škol Tisk

Mistrovství ČR školních týmů středních škol uspořádal z pověření Šachového svazu ČR Šachový klub Světlá nad Sázavou. Hrálo se v rekreačním zařízení POČTA ve Štědroníně. Naše škola opakovaně postoupila do finále a nás reprezentovali: Škoda Martin a Seidl Antonín (oba PS4A), Jána Martin (EL3) a Pazderka Jan (ITA3). Letos se náš tým umístil osmý z 29 účastníků.

Výsledky a další informace z Mistrovství ČR školních týmů naleznete na webu pořadatele.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 21 - 25 z 60
© 2020 sps
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.