SPŠ Jihlava arrow Ze sportu
Ze sportu
Šachisté vyhráli krajské kolo Tisk

V pondělí 14. 2. 2011 se v hotelu Slunce v Havlíčkově Brodě uskutečnilo krajské kolo školského přeboru v šachu. Naši borci tentokrát oplatili Gymnáziu Jihlava těsnou prohru z okresního kola a krajské kolo se ziskem 18 bodů z 20 možných vyhráli. Postoupili tak po roce opět do republikového finále - blahopřejeme!

Reprezentovali nás: Antonín Seidl, Martin Škoda (oba PS3A), Martin Jána (EL2) a Radek Pazderka (IT2A). 

 
Volejbal v okresním kole Tisk

V pondělí 7. 2. 2011 se v tělocvičně Gymnázia Jihlava odehrálo okresní kolo středoškolského poháru ve volejbale chlapců. Náš tým prošel až do finále bez zaváhání, v něm pak v dramatické koncovce prohrál v každém setu nejtěsnějším rozdílem se SŠS Jihlava.

Naše výsledky:

ve skupině: SPŠ - SŠOS Jihlava 25:9, SPŠ - SŠT Jihlava 25:14, SPŠ - SOŠ a SOU Třešť 25:14
v semifinále : SPŠ - Gymnázium Jihlava 25:12
ve finále: SPŠ - SŠS Jihlava 23:25 a 24:26 (hráno na dva vítězné sety) 

Náš tým vytvořili: Maděra Vladek, Sláma David (oba TL4), Plášil Ondřej (TL2), Vít Jindřich (ST1), Žák Tomáš, Sláma Dominik (oba TL1), Staněk Ondřej, Smejkal David, Veselý Michal (všichni ITB1).

klikněte pro zvětšení
útočíme...
 

 
Průmyslovácká laťka 2011 Tisk

Po roce byla v naší tělocvičně opět uspořádána soutěž ve skoku vysokém Průmyslovácká laťka, tentokrát ve středu 2. 2 .2011. Nejlepší výkon z našich žáků podal Lukáš Venkrbec z třídy SE4, který skočil 180 cm. Celkovým vítězem je David Šutera, dnes závodník Dukly Praha - přeskočil laťku ve výšce 207 cm, což je na tělocvičnu SPŠ něco výjimečného...

Přehled všech výsledků najdete zde (ve formátu PDF).

 
Republikové finále SŠ v plavání Tisk

10. ledna 2011 se konalo Republikové finále v plavání středních škol v táborském bazénu. Naše družstvo obsadilo celkově 10. místo v celé České republice! Vítězem finále se stalo Gymnázium a SOŠ Nový Jičín, 2. místo obsadila SPŠ na Třebešíně, Praha 10 a 3. místo vyplavalo Gymnázium Ústí nad Labem.

Reprezentovali nás: Jozífek E. (SE4), Dáňa J. (TL2), Hanousek T. (ST4), Kalaš R. (ST2), Šedo V. (ST2) a Šťáva Š. (PS4B). Nejlepší individuální výkon z našich zaplaval Jindřich Dáňa - 5. místo v závodě na 50 m volný způsob.

klikněte pro zvětšení...
reprezentovali nás
 

 
Šachisté úspěšně reprezentovali v okresním kole Tisk

Okresní kolo přeboru středních škol v šachu proběhlo v pátek 17. 12. 2010 na Gymnáziu Jihlava. Turnaje se zúčastnilo celkem šest týmů ze čtyř škol, hrálo se systémem každý s každým, hodnocení proběhlo podle olympijského bodování. Výkonnostně výrazně vynikly týmy Gymnázia Jihlava A (1. místo se ziskem 18 bodů) a SPŠ Jihlava (2. místo se ziskem 17 bodů). Natolik, že pořadatel navrhuje, aby do krajského kola postoupil i druhý tým v pořadí - SPŠ Jihlava.

Naši školu reprezentovali: Antonín Seidl a Martin Škoda z PS3A, Martin Jána z EL2 a Radek Pazderka z IT2A.

Image
stupně vítězů - naši úplně vlevo...
 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 36 - 40 z 60
© 2020 sps
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.