SPŠ Jihlava arrow Aktuality arrow Vědomostní soutěže arrow Piškvorky, pIšQworky...
Piškvorky, pIšQworky... Tisk

Občanské sdružení Student Cyber Games, za podpory mimo jiné i MŠMT ČR, uspořádalo pro střední školy mistrovství ČR v populární studentské hře piškvorky s mírně pozměněným názvem - pIšQworky. Krajského kola na Gymnáziu v Jihlavě se zúčastnili i naši zástupci, celkem čtyři pětičlenná družstva. Nejúspěšnější byla reprezantace třídy PS3B, které jen těsně unikl postup do dalších kol mistrovství.

Družstva, reprezentující naši školu (vždy první byl kapitánem družstva):

PS3B - Neradný David, Hamáček Dominik, Velíšek Petr, Laštovička Kamil, Smejkal Milan
SE2 - Číhal Josef, Čáp Jakub, Křepela Josef, Koubík Martin, Mička Vojtěch
IT1B - Kasalý Martin, Sedláček Martin, Ratkovský Adam, Hlaváčková Karolína, Vaněk Jakub
složené družstvo - Sedláková Markéta (TL1), Vobr Michal (ST1), Munduch Tomáš (IT1A), Pazderka Radek (IT1A), Vondráček Petr (TL1)

ImageImage

< Předch.   Další >