SPŠ Jihlava arrow IS školy - Bakaláři
Bakaláři - informační systém školy Tisk
Údaje v informačním systému jsou aktualizovány průběžně. Vysvětlivky k údajům, zobrazovaným v informačním systému (váha známek a vážený průměr známek), najdete zde.

Po přejití na úvodní stránku informačního systému  (kliknutím na text Vstup do IS - klasifikace žáků nebo obrázek s pokyny pro přihlašování) s přihlašovacím formulářem vyplňte vaše přihlašovací jméno a heslo přidělené správcem systému. Pokud si chcete nainstalovat certifikát zabezpečení informačního systému, připravil pro vás správce IS tento návod (dokument ve formátu PDF, asi 650KB).

Přihlašovací jméno (Login): je kód složený z malých písmen abecedy a číslic 0 - 9.
Heslo: je osmimístný kód složený z malých písmen abecedy a číslic 0 - 9.

Jestliže se Vám nepodařilo přihlásit, pak:
1. Z
kontrolujte, zda nemáte zapnutou funkci CAPS LOCK, popřípadě zda máte zapnutou funkci NUM LOCK.
2. Zkontrolujte jazykové rozložení klávesnice, aby nedošlo k záměně písmen y a z.
Pro správnou funkci stránek s informačním systémem je potřeba mít v prohlížeči:
1. povoleny JAVA SCRIPTY.

Jestliže máte stále problém s přihlášením, napište správci informačního systému. napiš e-mail